Cumberland County, Pennsylvania
Prison: Current Inmate Listing
Current Total Inmate Population:
354
3/29/2024 9:44 AM
ACEVEDO-TABORDA, MATEO ADOLFO
ACOSTA MELENDEZ, BRIAN GABRIEL
ADAMS, BRIAN FRANKLIN
AGUILAR, MALIK AMIN
ALASSANE, MAIGA SIDI
ALLISON, ROBERT EDWARD
ALTER, DAVID TERRY
ANDERSON, GEORGE PAUL
ARCQ, JEFFERY RAY JR
ARTER, EARL WARREN JR
ATHERTON, CHAD LESLIE
AUSTIN, BRIAN CHRISTOPHER
BADILLO-LEDEZMA, LUIS MANUAL
BAKER, AMANDA MARIE
BAKER, TYLER JOHN
BALTIMORE, MICHAEL ANTHONY
BANGERT, RACHEL JOANNA MARIE
BARCLAY, JACOB TYLER
BARKER, SIMON WOLFF
BARRICK, KEVIN LEE
BAYOUMY, BASEM
BECHTEL, HEATHER MARIE
BECK, JEFFREY MICHAEL
BENAVIDES-LOPEZ, JOSE FRANCISCO
BLACKBURN, DARIN JERELLE
BLESSING, JOSHUA ALBERT
BOATMAN, TIMOTHY LAIRD
BODKINS, WILLIAM LINDEN III
BONDS, MALIK CHRISTOPHER
BOOTHE, SHERIDAN LEE
BOROWITZ, AARON MATTHEW
BOSWELL, ASHER CHRISTIAN
BOYD, MICHAEL LEE
BREHM, CODY MICHAEL
BRICKNER, EVAN MICHAEL
BROWN, CHARLES ANTHONY
BROWN, JASON WILLIAM
BROWN, TEVIN JAMAL
BROWNAWELL, JESSI NICOLE
BRYNER, KIMBERLY ANN
BUCHANAN, NICHOLAS ANDREW
BURGIN, RYAN CHRISTOPHER
BURNS, LARRY
BURT, ZENOTHA ANTWON
BUTLER, JOSHUA BRYAN
CANNADY, GILBERT WHEELER
CANTAVE, RALPH ETZER
CATON, TERRENCE SHAMAL
CAUDLE, JORDAN MITCHELL
CHESTNUT, MICHAEL EUGENE
CHISOLM, BENNIE CHESLEY III
CISNEROS-ALVIZURES, JEFFERSON FERNANDO
CLARK, DAVID JAMES JR
CLARKE, JAMES MICHAEL
COHICK, MATTHEW JEFFREY
COLE, KAM VILAYSANE
COOK, CORTNEY ALENANE
COOPER, KENNYTTIA GLE JR
CORLE, VICTORIA LEE
COUPE, JEANNIE MARIE
CROSSON, MICHAEL ELLIOT
CUFF, ALEXANDRA CLAIRE
CULLEY, JUSTIN LAWRENCE
CULVER, MALIK MARSHAE
CUPRILL, RICARDO ADRIEL
DANTZLER, BRIANA MARNIER
DAVALOS MARQUEZ, RENZO JESUS
DAVENPORT, STANLEY
DAVIDSON, ALEXANDER MICHAEL
DAVISON, KRISTOPHER AARON
DECYK, WILLIAM JOHN
DEER, MICHAEL DWAYNE
DELEON, NATHANIEL SEAN
DETWILER, DARRYL ADAM JR
DETWILER, STEVEN ALLEN JR
DHAKAL, MUKTI NMN
DIEROLF, JUSTIN JAMES
DILLENDER, LEFTY REED
DONMOYER, TIMOTHY RYAN
DOONEY, ZACHARY WAYNE
EDWARDS, SAMUEL NMN III
EPPIG, ERIKK ANDREW
FAILOR, KADIN MATTHEW
FEASTER, RASHEEK MALIK
FERNANDEZ-RIVERA, MARCOS JOMAR
FISLER, KOLYA ANDREW
FLEURY, JULIEN
FOOR, DAVID JAMES
FORREST, KAREEM JAHMAL
FOUSE, DAMIAN JOSEPH
FOX, JESSIE LEIGH
FRANK, ROBERT EMERSON IV
FULTON, JAMES BRUCE IV
GALLAHER, LUCAS WILLIAM
GALVAN-HERNANDEZ, RENE NMN
GARABITO, JOSE LORENZO
GARCIA-PACHEO, NEFTHALI
GARTLAND, BRANT ALLEN-JAMES
GEESAMAN, DAVID THOMAS
GOLDSMITH, KARINA DAWN
GONZALES, DARYL HANIEF
GONZALEZ-GONZALEZ, JESUS
GONZALEZ-ZAMBRANA, GABRIEL NMN
GORDON, JONATHAN ROBERT
GRAU-MUNOZ, REYNIER NMN
GREEN, GERARD TYRONE LIONE
GREEN, KRISTEN DAWN
GREENE, KADIN JACOB
GROFF, RICHARD JOHN
GSELL, CHAD STEVEN
GUARD, KEVIN PAUL
GURUNG, AMAR NMN
GUTIERREZ, JORGE ANTONIO
GUYER, KODY LYNN
HAMILTON, KEVIN THOMAS
HAMMAN, DEREK MICHAEL
HANCOCK, TONE LIONEL
HARLAMOV, ANATOLI
HARRIS, MASON MIKAL BRICE
HAYS, ROY LEE
HEADY, WILLIAM DANIEL
HEATH, DAVON RODRIQUEZ
HECKARD, HARRISON LEROY III
HEILMAN, TREYVOR JENSEN
HENRY, TIMOTHY SCOTT II
HILL, DEREK EUGENE
HILL, KYLE ZACHARY
HILL, SHAKENYA DAYE
HOCKLEY, JASON EUGENE JR
HOLLENBAUGH, MICHAEL LEE
HOLTRY, KEITH EUGENE
HUNTE, LARRY WARDELL
HUTEK, MATTHEW CHARLES
IGNJATOVIC, NEDELJKO NMN
JACKSON, DEKIAH ARMAND
JACKSON, JAMES SYLVESTER
JACKSON, JEFFREY NMN
JACKSON, RODERICK EUGENE JR
JALLOH, CHERNOR NMN
JOHNSON, DMARCO AMILLION
JOHNSON, MORICO TYRONE
JOHNSON, TARA LYNN
KAMATS, ZACHARY TYLER
KARGBO, KAMRABAI
KEET, JAMES FINK
KILBY, KURT KENDALL
KILLIAN, OLIVIA ISABELLE
KILLINGER, JAMES DYLAN
KINER, ZACHARY MICHAEL
KOWALCHUK, BRITTANY ANNE
KRIEGSMAN,JR., DONALD LEROY JR
KUKLEVICH, SHAWN MICHAEL
LAMAY, STEPHANIE ANN
LAWRENCE, ERIK CHARLES
LAWRENCE, ISAIAH SINCERE
LAWS, TIMOTHY ANDREW
LE, HUNG KIM
LEASE, ROBIN KEITH
LEE, MONICA NMN
LEHMAN, DYLAN MARLIN
LEHMAN, TIMOTHY SCOTT
LEON, DEAN EVAN
LEPPERD, JONATHAN MICHAEL
LIBERATOR, PORTIA ANN
LIDDICK, WILLIS FRANKLIN JR
LINTON, NATHAN ROBERT
LIPPERT, ISAIAH SCOTT EDWARD
LITTLE, JACOB DAVID-LEAL
LONG, DAYQUAWAN MARTAZE
LOPEZ, JOSUE
LOPEZ, SHANE AAGUEIRA
LOPEZ-DOMINGUEZ, ALONSO
LOPEZ-DOMINGUEZ, BRAYAN
LORENZO, VINCENTE MARIO
LOUDERMILK, BRANDON PAUL
LOWER, DANNY LEE
LOWERY, ANDRE CARL
MACINTYRE, RICHARD KENNETH
MACK, DANIELLE LYNNETTE
MAGARO, ROSANNA MARIE
MALAVE- TORRES, JOSE LUIS
MARSHALL, DEREK IZETTE
MARTINEZ, MICHAEL ANTHONY
MARTINO, NICHOLAS ANTHONY
MASCHKE, SAMANTHA HOPE
MAYO, WARREN JAMES
MCBETH, MICHAEL LEE
MCCLENDON, RASHAWN LOVE
MCKELVEY, CLIFFORD ROY
MCMULLAN, AUSTIN SCOTT
MCPHAIL, LAMAR DONTAE
MEEKS, BRENNAN RASHAD
MELENDEZ, CHRISTOPHER ANTONIO
MENTZER, MICHAEL LEE
MESSETT, SEAN ANTHONY
MIDDLETON, MINDY LYNN
MILLER, ANGELA LYNN
MILLER, KEVIN LAMAR
MINAYA-PENA, JOSE LUIS
MINTZER, GLENN PATRICK
MIRABITO, HAROLD CHARLES JR
MISIOLEK, TREVOR SHAE
MISKIN, MAXWELL ABRAHAM
MITCHELL, JAYKWAN ANTHONY
MIXELL, MARSHALL CLYDE
MONTGOMERY, JACOB MICHAEL JR
MOORE, JASON LEE
MORRISON, ERIC ANTHONY
MULLEN, DEBBIE EILEEN
MUNOZ, JAYDEN JULIANI
MYERS, AIDEN JOSHUA
NAGLE, CHYNNA-BLU NMN
NALLEY, WILLIAM LEE JR
NAUGLE, RYAN EDWARD
NEAFSEY, CHRISTIAN MATTHEW
NEARHOOD, JAMES DOUGLAS
NEWBY, VINCENT
NEWHOUSE-ROSS, TARIQ DISHON
NEWSOME, DAVID ANTHONY
NICHOLSON, AMANDA JANE
NUNEZ, MARCUS LUIS
O'SHEA, AIDAN CAINNEAR
PAPPAS, CHRISTY LEA
PARKS, MARK
PASTUCCI, KARLEE ELIZABETH
PETRONIO, FRANK SCOTT
PEWAMO, RIVA MAE
PHELAN, JASON NMN
PHILLIPS, REBECCA DIANE
PINERO, XAVIER ENRIQUE
PLANK, STANLEY LOY
POLANCO, CARLOS DE JESUS
PORTER, DETRAIL TYRELL
POWELL, NOAH WESLEY
POWLES, JOSEPH FRANCIS
PRESSLER, DAVID LEE
PRESSLEY, DALACEY ALI
RADFORD, MARCELLOUS ZAIRE
RAI, ASHIS
RAIMO, ANTHONY JAMES
RAMSEY, KEVIN KENYATTA
RAMSEY, LAKISHA TAWANA
RAY, STEWART KELLY
RAY-ALFARO, RAQUEL JAZMI
REED, OKSANA ANDREEVA
REIFF, MATTHEW JAMES
RENAUT, ALICIA MARY
REYES, AARON ANTHONY
REYES-AYALA, FRANCISCO JAVIER
REYNOLDS, BENJAMIN DAVID
RHOADES, ALYSSA MARIA
RICCI, MICHAEL GEORGE
RICHARDSON, DANNY EUGENE III
RIGGLEMAN, JENNIFER MARIE
RILEY, TRAVIS BENJAMIN
RIVERA, DAVID ANTONIO
RIVERA, JULIO ANGEL
ROBINSON, LEONARD IRVIN
ROBINSON, MARTY
ROBLES, JASON ANTHONY
RODRIGUEZ, JOVANNY
RODRIGUEZ-VANEGAS, ESTEBAN DAVID
ROGERS, TYANNE BRANDY
ROMAN-ZAPATA, KEVIN ONEAL
ROSNER, WILLIAM K
ROUSH, DAKOTA LEE
RUIZ-AQUIRRE, JAIROL
RUNEY, TIMOTHY EUGENE
RUPERT, KEITH AARON MITCH
RUSSELL, CRYSTAL LYNN
SAMPSON, ROY MATTHEW
SAMPSON, TIMOTHY LLOYD
SANFORD, JOSHUA LEE
SCARLETT, GEORGE O III
SCHOLTKA-SIPE, KATRINA AMBER
SCOTT, DARRELL EUGENE
SCOTT, MICHAEL VINCENT
SELLERS, JERMIAH DAQUAN
SELVEY, JEREMIAH NMN
SEVERIN, BRYAN WAYNE
SHERWOOD, KAROLYN LOUISE
SHIRLEY, PATRICK LAVON
SHREVE, BRET JOHN
SIMPSON, ANTHONY CHRISTOPHER
SIMS, DEKIAH EVAN
SKLAPSKY, ANDREW LAWRENCE
SLEDZINSKI, JESSICA SUZANNE
SLIGH, BRANDON JESSE
SMITH, DENNIS JAMES II
SMITH, JOSEPH LEE
SMITH, TIMBERLY MARIE
SMITH, ZACHARY COLE
SNIFFIN, THOMAS CHRISTOPHER
SNYDER, MISTY DAWN
SOLER, WILLIAM VINCENT JR
SOTO-POLL, SAMUEL
SPENCE, RAYNARD LAMAR
SPRUILL, ROBERT MILTON JR
STERLING, DAMIEN MICHAEL
STEVER, DAKOTA LAWRENCE
STOLL, JOHN JOSEPH
STRAWSER, OLIVIANN DURAN
STUPER, LARRI LEE
SWANZY, JOHN THOMAS
SWEITZER, JOSHUA LEE
SWINGLER, SHAWN PAUL
TAYLOR, PATRICK DONALD RAY
THOMAS, ANTOINE
THOMAS, MATTHEW EDWARD
THOMAS, VONETTA RAE
THOMPSON, HENRY LEE
TITZEL, ARTHUR NEAL
TOMASETTI, BATTISTA JOHN
TOMESCU, MARIA ROZA
TONDO, JOSEPH PETER
TONDREAU, BRANDON SHAWN
TROUP, GARY LEE
TRUE, JESSY MAE
TRUETT-THOMAS, CAMERON PIERCE
TURNER, ERIC LEE
VARNER, DEREK JAMES
VARNER, DUSTIN ALLEN
VELEZ, DOMINGO ADONIS
VENZON, ANTHONY JOHN
VERA, JESUS NMN
VICK, BRANDON KEITH
WALKER, DORICE RONDELL
WALKER, NAFIS DANTE
WALLACE, RONDALE A
WARRICK, ROBERT DUANE
WASHINGTON-GREGG, KYHEIM RAY
WATSON, BRANTLEY BARRETT
WEAVER, CHRIS ALAN
WEAVER, MISTY NICOLE
WEBER, CHEYENNE NMN
WELCH, ASHLEY JUSTINA
WELLER, RONALD LEE
WEST, THOMAS ELLIOT
WHITNEY, TYERICK NICHEED
WIDENER, WILLIE LEE
WILLIAMS, CRAIG EUGENE
WILLIAMS, KEITH BRIAN
WILSON, KAYLEE THERESA
WINSTON, CAMILLE SHANICE
WITHERSPOON, JOHNNIE
WOODS, ALFONSO LARON LYNN
WOODS, RODNEY TERRELL
WOODY, JEROME NMN
WORSHAM-POLK, YUSEF I
WUNDERLICH, EDWARD JAMES
YOUNG, JOHVAUGHAN HASUN
ZAYAS-BAZAN, RENE RYAN III
ZIDIK, TIMOTHY
ZWIERZYNA, ANDREW JOHN